Dobry dotyk

For English, please scroll down.

Nie co dzień zdarza się taki moment, że odkrywamy coś, co mimo swoich dotychczasowych poglądów było przed nami kompletnie ukryte.  Nie co dzień kilka słów i parę obrazów kompletnie zmienia percepcję rzeczywistości na, obiektywnie rzecz biorąc, lepszą. Nie na co dzień człowiek wścieka się, że przez głupie zabobony i lęki został okradziony z czegoś cennego, czegoś – czego już nigdy nie odzyska. I nie na co dzień człowiek uczy się czegoś, co być może uratuje następne pokolenia przed podobnym losem.

Mark Greene pisał niedawno o męskim dotyku. Nie seksualnym ale takim zwykłym, platonicznym. Nie wiecie o czym mówię? No właśnie – nie mam więcej pytań, wysoki sądzie…

Wszędobylska homofobia okradła nas, mężczyzn, z czegoś niezwykle cennego. Na szczęście jest jeszcze szansa by to odzyskać. Dla anglojęzycznych – tu jest artykuł. Dla pozostałych zapraszam poniżej – znajdź co łączy wszystkie zdjęcia.

English:

Unfortunately this time the note is in Polish, but have no fear – all you need to get from this text is summed up here and here. Enjoy.

wwi

work7 wrk work5 work4 work3 work1 work2 sports71 sports5 soldiers10 soldiers9 soldiers8 soldiers7 soldiers6 soldiers5 soldiers4 soldiers3 snaps40s soldiers snaps17 snaps16 snaps14 snaps12 snaps13 snaps11 snaps10 snaps3 sailorsdancing snaps2 sailors4 sailors2 sailors1 pyramid3 portrait10 portrait5 portrait3 portrait2 port8 port2 port4 port1 por3 mendance male group friendssnapshots9 friendssnapsht3 friendssnapshots7 friendssnapshots6 friendssnapshots5 friendssnapshots3 friendssnapshots4 friendssnapshots2 friendssnapshot13 friendsportraitcivil4 friendsportraitcivil2 friendsportraitcivil friendsportrait8 friendsportrait12 friendsportrait6 friendsportrait3 friendsportrait2 friendsportrait friendsgroup friendsgroup1 frat2 duke business bros3-1 bros3 bros2-2 bros2-1 bros2 bros1 bed aasoldiers aaport3 aaport4-2 aaport aa HHS-basketball-team-1912 40sfriends

Jeśli myślisz, że te zdjęcia wyglądają gejowsko – mam złe wiadomości. Również i Ty zostałeś naznaczony tym odpryskiem homofobii.

Pierwszym krokiem do rozwiązania problemu jest jego zidentyfikowanie. Ty masz już go za sobą – teraz wystarczy podejść do sprawy po męsku i naprawić to, co inni spieprzyli. No i nie bądź kutwa – podziel się tym z innymi.

Nocturnal primate - dumb as I am now it used to be worse.

Tagged with: , , , , , ,
Posted in activism, awesome, education, LGBT, life, men

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: