Całe życie z wariatami

DSC00034

DSC00035

Takie oto ulotki rozwozi po różnych miastach pewien pan. Nazwijmy go Leszek. Na przykład Leszek Panek.

prawo_leszek (źródło: http://www.apokalipsa-iskra.pl/pl/content/zdj%C4%99cia)

Pan oczywiście ma zaświadczenia, że nic mu nie jest: http://www.apokalipsa-iskra.pl/pl/content/za%C5%9Bwiadczenia

natomiast jego trip wyglądał tak:

9 listopada 2012, w godzinach 5:00-8:00, gdy rozważałem mękę pańską i odmawiałem koronki, usłyszałem głos w duszy.

Przygotuj Świat na ponowne Moje przyjście.

Zamknąłem oczy i ujrzałem duży, świetlisty krzyż i powiedziałem:
Panie czy ja mam być tą iskrą? – przeszyły mnie mocne ciarki.

Zacząłem tracić przytomność w kościołach.
Ksiądz który mnie nie spowiadał, wysyła mnie do egzorcysty.
Ksiądz egzorcysta mi gratuluje.
Czuję promienie Boga.
Gdy przyjmuje ciało Chrystusa odczuwam fizycznie.
Gdy opowiadałem księdzu, który jest moim spowiednikiem, co się stało w kościele u Karmelitów, przy ulicy Ołbińskiej, powiedział mi, że stąpił na mnie Duch Święty, jak na apostołów.
3 razy straciłem przytomność na Matki Bożej Fatimskiej – są to przepowiednie zbliżającej się apokalipsy.

Bez dwóch zdań człowiek ten jest psychicznie chory. Osobiście stawiam na schizofrenię (słyszy głosy) albo raka mózgu, ale specjalistą nie jestem więc upierał się nie będę. Twierdzi, że słyszał głosy więc teraz musi “oszczec” cały świat. No – kraj. Chociaż z ulotki wynika, że ruszył w Europę (zeusowi niech będą dzięki) i nie będzie już gnębił ludzi w Polsce (a widziano go w wielu miejscach – wystarczy poczytać komentarze pod jego kanałem na YouTube).

Pan Leszek ma znikomą wiedzę na temat działania internetu. Widać to wyraźnie po tym jak opublikował własne wyniki badań medycznych.
Reakcje na jego działalność są różne, chociaż przeważa agresja. Jego postępowanie podpada pod artykuł 51 Kodeksu Wykroczeń:

Art. 51. Kodeksu wykroczeń

§ 1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 2. Jeżeli czyn określony w § 1 ma charakter chuligański lub sprawca dopuszcza się go, będąc pod wpływem alkoholu, środka odurzającego lub innej podobnie działającej substancji lub środka,

podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

§ 3. Podżeganie i pomocnictwo są karalne.

Niestety Pan Leszek jest przedziałami niepełnosprytny. Cóż to za zwierz? Otóż w przedziale racjonalnego myślenia jest niepełno, natomiast w przedziale unikania policji i straży miejskiej jest sprytny.

Ciekawe reakcje obserwować można od katolików – bardzo często agresywne i wrogie. Nie wierzą, że Jezus mówi temu Panu różne rzeczy. Ale wierzą, że mówił Faustynie. Hmm – dziwna sprawa.

I tu się pojawia clu mojej notki. Otóż – dla mnie jako dla osoby z zewnątrz twierdzenia zarówno Pana Leszka jak i twierdzenia ‘szeregowych’ katolików są warte tyle samo. Nie istnieje sposób by zweryfikować czy to jedne czy drugie (poza, oczywiście, poczekaniem na 2017, ale jestem pewien, że do tego czasu Duch Święty wespół zespół z Jezuskiem szepną to i owo Leszkowi i data się zmieni.

Co do innych twierdzeń – katolicy twierdzą, że modląc się rozmawiają z Bogiem. Pan Leszek twierdzi, że Bóg mu odpowiada. Katolikom nie podoba się to, co Bóg mówi Leszkowi. Pan Leszek ma “dowody” na swoje twierdzenia – czuje się tak a tak. Katolicy również mają “dowody” – podczas modlitwy “czują” obecność Boga. Albo coś innego wiążącego się z czuciem. W dodatku Leszkowi bóstwa przygadały w Częstochowie. Co jak wiemy zdarza się ponoć często. I jak mu tu nie wierzyć?

Nie da się – nie istnieje wiarygodny, niezależny test, który potrafiłby udowodnić bez żadnych wątpliwości, że to co mówi Pan Leszek to fałsz, a to co mówią katolicy to prawda. Co więcej – katolicy bardzo często przytaczają “błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli” jako argument jakoby wiara była cnotą. Drodzy katolicy – wiara Pana Leszka jest zatem cnotą, nieprawdaż? To WY jesteście niewiernymi Tomaszami, wątpiący, ociemniali na boskie przesłanie…

Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam – zacne to i lol.

BTW. Pisują też o nim media:
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,15999192,Z_samochodu_krzyczy_o_apokalipsie_i_denerwuje_ludzi.html

Nocturnal primate - dumb as I am now it used to be worse.

Tagged with: , , , , , , ,
Posted in atheism, ignorance, religion, stupidity
14 comments on “Całe życie z wariatami
 1. Hermenegilda Augustyna says:

  słyszenie głosów to nie tylko schizofrenia. zalecam lepsze przygotowanie przed napisaniem hmmm “textu” ….

  • Jak to jest, że “egzperdzi” tacy jak Ty tak tragicznie kiepsko radzą sobie z rozumieniem tekstu (ponoć) czytanego typu “Osobiście stawiam na schizofrenię (słyszy głosy) albo raka mózgu, ale specjalistą nie jestem więc upierał się nie będę.”? Pytanie chyba do filozofów, albo nauczycieli szkół specjalnych.

 2. kapitansiuwax says:

  Taaa. A jak ktoś mieszka na rynku albo w okolicach i do rana dudnią dyskoteki, albo jest impreza z fajerwerkami o pierwszej w nocy to nie zakłóca to porządku publicznego? A tak nie zakłóca bo władze miasta na to pozwoliły……….

  • Tak, jeśli wystąpiłeś o pozwolenie i zapłaciłeś odpowiednią opłatę ( =skompensowałeś w jakiś sposób niedogodności związane z twoim wydarzeniem) to możesz. Nie bardzo rozumiem dlaczego takie oczywistości Cię dziwią.

 3. kapitansiuwax says:

  A kibolom kiedyś powiedziałeś że robią zbyt duży hałas w mieście? Im to nawet policja nie powie. Ale to jest właśnie typowe polactwo kiedy ktoś naprawdę zły niegodziwy, to mu wszyscy będą jeszcze pucować, ale ostrzeganie ludzi, patrząc nawet z perspektywy kogoś kogo natura świata nie obchodzi, to robienie czegoś pozytywnego.

  • Owszem, policja powie. I owszem zdarzało mi się “powiedzieć”. Oczywiście nie bezpośrednio bo nie jestem samobójcą a ktokolwiek oczekuje od ludzi takiego postępowania jest niespełna rozumu, ale nie raz i nie dwa prosiłem policję o pomoc z załatwieniem problematycznych ‘imprezowiczów’ umilających całemu osiedlu godzinę drugą nad ranem swoją pijacką pieśnią. Działało.

   Ktoś, kto jeździ i straszy ludzi zmyślonymi stworami i bogami nie jest pozytywne. Żeby tak uważać trzeba mieć mózg przetrzepany katolicką indoktrynacją. Ciekaw jestem jakbyś reagował gdyby pod Twoim oknem chodził jakiś Hinus i darł ryja do Ciebie, że przez to, że nie wierzysz w ichniejsze bóstwa jak umrzesz wrócisz jak robal w kupie świńskiego gnoju i żebyś się nawrócił i tak dalej. Daję głowę, że szybko by sie okazało, że o polactwie wiesz więcej niż nam tu pokazujesz…

 4. Bxhdbd says:

  Powiedzcie proszę, czy znacie jakiegoś świta czy wariata ktory pojechałby do Syrii?? Ten człowiek jest w rękach IS.

  • Dokładnie – chory psychicznie człowiek pojechał do Syrii bo wmówił sobie, że tam jest antychryst, który sprowadzi Apokalipsę w 2017r.

   A kto jest za to odpowiedzialny? Każda gnida, z księżulkami na czele, która zamiast wsadzić gościa do szpitala i spróbować mu jakoś pomóc wmawiała mu, że jego urojenia to efekt działania ‘Ducha’ Św. To na ich rękach będzie jego krew jeśl zginie.

   Also – prawie nikomu nie życzę śmierci czy krzywdy, ale nie ukrywam, że jeden psychicznie chory człowiek (po którym można spodziewać się wszystkiego) z ulic mniej – to ulga dla ‘duszy’. Chociaż wolałbym, by był w szpitalu a nie w łapach księży z IS.

 5. aser says:

  słabizna… szkoda oczu na czytanie.

 6. Pawel says:

  Świat zmierza szybkimi krokami do IIIWŚ a broń nuklearna może stać się jej ostatecznym orężem. Dla wyznawców Chrystusa, islam jest wrogiem nr jeden. Pomijając fakt mistycznych objawień, to pan Leszek jest całkiem normalny 🙂 Nie stanowił zagrożenia. Jest niczym superbohater alternatywnego świata a hejterom huj w dupę:)

  • >Świat zmierza szybkimi krokami do IIIWŚ a broń nuklearna może stać się jej ostatecznym orężem.

   Może to też być broń chemiczna albo biologiczna. “Może” nic nie znaczy.

   >Dla wyznawców Chrystusa, islam jest wrogiem nr jeden.

   Nie dla wyznawców Chrystusa tylko dla Polactwa. Dla wyznawców Chrystusa każdy jest wrogiem, co przez stulecia doskonale pokazywali.

   >Pomijając fakt mistycznych objawień, to pan Leszek jest całkiem normalny:)

   Pomijając fakt Twoich wypowiedzi to jesteś całkiem inteligentnym człowiekiem. Pomijając pedofilię Wesołowski miał świetny kontakt z dziećmi. Cause fuck logic, right?

   >Nie stanowił zagrożenia.

   Oho, spec się odezwał.

   >Jest niczym superbohater alternatywnego świata a hejterom huj w dupę:)

   Oczywiście.
   Dlatego mamy zakłady zamknięte bo ludzie chorzy psychicznie nie stanowią zagrożenia.
   Nie martw się, już niedługo pójdziesz do 2 klasy gimnazjum, to może zmądrzejesz i może ktoś Ci wbije do głowy, że to się pisze przez CH. Kiddo.

  • fhfh says:

   Patrząc na coraz bardziej skomplikowaną sytuację polityczną na Bliskim Wschodzie i Europie -juz mamy rok 2017 słowa o trzeciej wojnie mogą niestety być bardzo realne, a o ukoronowaniu Jezusa na Króla Polski – to już się sprawdziło !!!

   • >Patrząc na coraz bardziej skomplikowaną sytuację polityczną na Bliskim Wschodzie i Europie -juz mamy rok 2017 słowa o trzeciej wojnie mogą niestety być bardzo realne

    Serdecznie współczuję. Konflikt kubański nie wywołał wojny jądrowej, ale 2017 tak. Jaaaaasne…. Leszek, to ty?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: